Ceylog Lojistik Yılların

Verdiği Tecrübe İle

İhtiyacınız

Doğrultusunda

Herzaman Çözüm

Ortağınız

Olmaya Hazır.

 

Yükleriniz Artık Daha

Güvende.

 

Ceylog Lojistik

Yüklerinizi En Güvenli

Şekilde Taşır.

 
 

 

Daha

 

 

Ceylog Lojistik;

Denizyolu Taşımacılığı

Ve Geniş Acenta Ağı 

İle Herzaman

Hizmetinizde.

 

 

Ağır Yük

Taşımacılığında

Projelendirme

Kapsamında Size

Sunacağımız

Çözümlerden

Faydalanın.

 

A planınız biz isek, B planına ihtiyacınız olmayacak.

 

Karayolu Taşımacılığı :    
Ceylog Lojistik, güçlü acente ağı ile tüm Avrupa ülkelerine, Türkiye Cumhuriyetlerine ve Orta Doğu ülkelerine komple ve parsiyel olarak ithalat ihracat taşımacılığında müşterilerine profesyonel ve sorunsuz bir hizmet vermektedir.Araçlarda bulunan tehlikeli madde taşımacılığına uygun (ADR) ekipmanları sayesinde pek çok lojistik firmasının uzak durduğu tehlikeli madde taşımacılığında emniyetli taşımacılık sunmaktadır.Aynı zamanda müşterilerinin karayolu taşımacılığında yurtiçi, yurtdışı depolama ve gümrükleme işlemlerini de zahmetsiz bir şekilde çözebilmektedir.

 

Demiryolu Taşımacılığı :  
Anlaşmalı oldugumuz yurtdışı demiryolu acentalarımız ile CIS ülkeleri ve Türki cumhuriyetlerine her ebattaki makine ve malzemenizi daha düşük maliyet fırsatları sunarak hızlı ve güvenilir bir hizmetle taşıyoruz.

 

Demiryolu taşımacılığının avantajları;
Rekabetçi Fiyat Avantajı
Yıllık Fiyat Garantisi
Proje Taşımacılığı
Kapıdan Kapıya Teslim
Transit Yol İzninden Muaf Olma Avantajı
Ağır Yük ve Gabari Dışı Taşıma
Yol ve Hava Şartlarından Etkilenmeme Avantajı

 

Havayolu Taşımacılığı :  
Ceylog Lojistik sektöründeki deneyimi ve çalışma anlayışı ile havayolu taşımacılığında öncü bir isim haline gelmiştir. İhracatta artan dış rekabetin ve uluslararası arenadaki alıcıların daha hızlı termin isteklerinin sonucu olarak oluşan kaliteli hizmet ve ekonomik çözümler talebini karşılayacak yatırımlarını tamamlamış olan Ceylog Lojistik, müşterilerinin her türlü talebini karşılayacak kapasitededir.

 

Denizyolu Taşımacılığı :  
Tüm dünyadan Türkiye'ye veya Türkiye’den tüm dünyaya kurmuş olduğu güçlü tedarik zinciri ile liman ve kapı teslimi, FCL ve LCL taşımacılığın yanı sıra tır+gemi, uçak+gemi veya tren+gemi şeklindeki kombine taşımaları sunan Ceylog Lojistik, müşterilerine herhangi bir taşıma için birden fazla seçenek sunacak bir yapıya sahiptir.

Açık yüklemeler ;
• Süper kargo lar eşliğinde planlanmış tahmil ve tahliyeler
• L/S/D
• Limanlarda mevcut sahalarımızda depolama
• Liman içi taşımalar
• Gerekli vinç, forklift ekipmanlarının sağlanması
• Tüm liman organizasyonları

 

Fuar Taşımacılığı :  
Ceylog Lojistik fuarlara teşhir amacıyla yurtdışına gönderilen yada yurtdışından Türkiye’ye getirilen bütün yüklerin taşıma, gümrük, standlara teslim ve standlardan teslim alma işlemlerini en kısa sürede,sorunsuz,hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirmektedir.

 

Sahne Taşımacılığı :  
Ceylog Lojistik ve Lojistik, uzun yıllardır sektöründe öncü konumda olup, edindiği deneyim ve işine karşı gösterdiği özveri ile Uluslararası Karayolu Taşımacılığında siz müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Transit Taşımacılık :  
Ceylog Lojistik Avrupa çıkışlı ticari malzemelerin Türkiye üzerinden veya
Türkiye' ye uğramadan özellikle Kafkasya ve Orta Asya ülkelerindeki nihai
varış noktalarına taşımalarını gerçekleştirmektedir.

Bu yüklemelerde büyük önem taşıyan ticari evrak tanzim ve sevkinde de yıllar
içerisinde oluşmuş tecrübe ile taşımaları aksamasız olarak
gerçekleştirmektedir

 

Multimodal Taşımacılık :  
Sadece denizyoluyla taşımacılığı yerine daha hızlı ancak hava taşımacılığına göre daha ekonomik bir taşımacılık alternatifine ihtiyacınız olduğunda Ceylog Lojistik'in çok seçenekli çözümlerinden yararlanabilirsiniz.Ceylog Lojistik teslimat sürecinin her adımında, size gerçek zamanlı takip ve izleme imkanları sağlar.

 

Depolama ve Dağıtım Hizmetleri:  
Ceylog Lojistik açık ve kapalı alan sahalarıyla siz müşterilerimizin her ebattaki makine ve malzemelerinizi depolamaktadır. Bunun yanı sıra iş makinası depolamalarında PDI hizmetleri vererek sizlere optimum zaman kazandırmaktadır.

 

Gümrükleme Hizmetleri :  
Anlaşmalı olduğumuz gümrük acenteleri ile Turkiyenin her limanından gümrükleme işlemlerinizi yapmakta ve bu konuda size Gümrük müşavirliği hizmetleri vermekteyiz.

w w w . c e y l o g . c o m . t r

 

 

 

Copyright 2012 © Telif Hakları Ceylog Lojistik İnş.ve Dış Tic Ltd. Şti'ne Aittir.Bu sayfa da verilen bilgiler ve içerikler bilgi amaçlı olup ticari olarak başkaları tarafından kullanılamaz.